Jauns Reduced price! AK4495SEQ APK Dekoderi Oficiālais standarta ķēdes I2S/DSD ieeja ar Mīkstu kontrole Skatīt lielāku

AK4495SEQ APK Dekoderi Oficiālais standarta ķēdes I2S/DSD ieeja ar Mīkstu kontrole

€51.25

-5 %

€53.95

Jauns produkts

Izcelsme KN(Izcelsmes valsts)

modname=ckeditor AK4495SEQ APK dekoderi!AKM oficiālais standarta ķēdes!Oficiālā ķēdes efekts ir garantēts, un tas nav ieteicams iegādāties privāti modificētu shēmas!Šī versija ir oficiālā standarta versija, ķēdes, mums ir oficiālais novērtēšanas versija iecirkņa veiktspēju nekā standarta versija (balss, hierarhija, detaļas, garša ir labāka nekā 6 op-amp), bet, lai veidotu pilnīgu aprīkojuma prasības ir augstākas vai nav izturīgas pret klausīties, liecina, ka forma, pilns komplekts iekārtas mājās vairāk high-end nopirkt novērtēšanas versija, forma, pilns komplekts aprīkojums, kas parasti nopirkt standarta versijā (standarta izdevums skaņas noteikumus, kas ir vairāk piemērots vispārējais aprīkojums)!

PUNKTI: Aprīkots ar AK4495SEQ chip

AK4495 ir dzimtā atbalsta DSD dekodēšanas!Nav pārvērst DSD PCM!Lūdzu, nav maldināts!

Šī versija atbalsta I2S/DSD dekodēšanas!

Piezīme:!!!!!!!!!Puse-gatavo komplektu!Ietilpst valdes un visas sastāvdaļas!Plākstera sastāvdaļas ir metināts un ir pārbaudīta, un ielikt daļas, jābūt metinātiem, ko pircējs

AKM jaunu dekodēšanas mikroshēmu, augstas veiktspējas 32 bitu stereo DAC var sasniegt 123 dB dinamisko diapazonu.

Tīra mīkstās kontroles (MCU)!Neatkarīgs dizains, izmantojot I2S/DSD signāla ieejas!

I2S atbalsta līdz 32 bitu datu 768KHz izlases līmeni!Piezīme: I2S prasa datus standarta I2S formātā un atbalsta ne pa kreisi līdzināts vai pa labi līdzināts formātos.

DSD atbalsta 2.8 m 5.6 m izlasē iekļautajiem datiem (DSD64, DSD128)!

Standarta shēmas atbalsta DSD labāk nekā AK4399!

Atbalsta mīksto kontroles skaļuma (VOL portu savienots ar 10K vienu potenciometrs)!

Katru kanāls 3 5534 (divi kanāli kopā 6) skaņas noteikumi klausīšanās (noklusējuma 5534D vienotā D)!

Klausīšanās sajūta: skaņas līdzsvaru, labu dinamisku, augstas frekvences sīkumains, ja burvīgs biezums, zemas frekvences pilna, skaņas lauku, ir ļoti labu, spēcīgu realitātes izjūtu, silts skaņas klausīšanās veids versija!

Funkciju apraksts: ar soft kontroles apjomu, 5 iekšējā ciparu filtrs režīmi var noteikt (ar jumper uz kuģa, lai nodrošinātu augsta un zema līmeņa signālu, lai MCU, un pēc tam ar MCU mīksto kontroles, lai sasniegtu! , DSD paraugu ņemšanas ātrumu var iestatīt (arī caur džemperis iestatījums)!

Funkcija džemperi uz kuģa (Ostas K) tiek ieviesta.Tur ir seši komplekti, džemperi ostā K, lai iestatītu valde.Džemperis nē. 1-3 komplekti iekšējā ciparu filtru režīmā (skatīt 1. Tabulu), džemperis No. 4 komplekti DSD skan, džemperis nr.5 komplekti DSD paraugu ņemšanas līmenis un džemperis No. 6 tiek izmantota, lai pārslēgtos PCM(I2S)/DSD veidiem.Džemperis nē. 5 ir spēkā tikai DSD režīmā.

Komplekts DSD atskaņošanas režīms K4 K ostas 4: Atvērt, lai Normālā Ceļā, un Apjoms Apiet.Patiesībā, gan režīmi strādā tīri DSD režīmā, izņemot to, ka Normālā Ceļā var kontrolēt iekšējo Vref spriegumu, lai sasniegtu Skaļuma kontrole un Apjoms, Apvedceļš ir izslēgta.Daži cilvēki kļūdaini domā, ka Normālu Ceļu(Normālā režīmā) tiek pārvērsta uz PCM, bet patiesībā tur nav atgriešanos.Tik ilgi, cik izejas pin DAC čips ir, mēra ar osciloskopa, tā var noteikt, vai DAC ir darba DSD režīmā vai PCM režīms (DSD režīmā rezultātu PWM signālu, bet PCM režīmā rezultātu sprieguma signālu tieši).

Piezīme: Sakarā ar rūpnīcas izstrādāta 4495 čipu, lūdzu, atvienojiet K4, kad PCM režīmā, pretējā gadījumā PCM režīms var nedarboties pareizi!!

!!!!!!!!!Ostas K 6 pin īss pievienots PCM režīmā, nevis īstermiņa pievienots tukšs DSD režīmā!DSD/PCM var iestatīt arī, izmantojot pin nr.1 no I2S interfeisu.Ievades līmenis ir zems, I2S interfeiss Nr 1 ir PCM režīmā, un ieejas augsta līmeņa I2S interfeiss Nr 1 ir DSD režīmā.

PS: Atvienojiet Ostas nē. 6 pārejot PCM/DSD ar ostas nr.6 no I2S interfeisu, un atvienojiet ostas nr.1 no I2S interfeiss, pārejot PCM/DSD ar ostas nr.6 no Ostas K, citādi ārējā signāla avota var būt bojāta!!

1. tabula (Lūdzu, atzīmējiet tabulā uz DATORA pusi, bet ne par mobilo versiju) : K ostas Filtrs valsts K1 K2 K3

tukšs, tukšs, tukšs aizkavēšanos asu roll off filtrs tukšs īsslēguma tukšs aizkavēšanos lēni roll off filtrs īsslēguma tukšs tukšs Asu roll-off filtrs īsslēguma īsslēguma tukšs Lēni roll-off filtrs Izlases Izlases īsslēguma Super Slow roll off Filtrs Ļauj

Elektriskie parametri:

PCB izmērs: 12*11cm

Barošanas avots: analogais barošanas DC dubultā 15V (piezīme ir DC dubultā 15V ieejas, nepareizs savienojums ar AC vai rindu sērijas radīs pastāvīgu shēmu sabojāt!) , digitālās strāvas padeve AC viena 9-12V (var būt AC šeit!) .

Transformators ir ieteicams lietot dubultu 15V spriegumu 10W virs izejas, 9V sprieguma 5W virs izejas!

Apraksts:

Valdes līmenī kontroles (TILP.%), izmantojot potenciometrs, bet nav īsti izmanto potenciometra, lai regulētu skaļumu, bet ar MCU lasīt vidū potenciometra sprieguma kā (procentos no VCC, lai GND sprieguma), un tad ar mīksto rakstīt APK iekšējo reģistru, lai sasniegtu skaļuma kontrole, lai potenciometra var būt tik ilgi, cik ilgi labs kontakts, kvalitāti potenciometra neietekmē skaņas kvalitāti.

5-pin interfeisu zem VOL ostas nav nekādas jēgas, tajā pašā laikā nepievienojiet neko, pretējā gadījumā padomē tiks bojāta!!

Analogās daļas galvenā valde pieņem oficiālais standarta IV LPF ķēdes.Shēma ir šāda.

Sakarā ar nestabilo tirgu elektronisko komponentu, dažas sastāvdaļas var būt no krājumiem, un to aizstāj ar citiem zīmoliem, bet mēs garantējam, ka tas neietekmēs izmantot efektu, jūs iegūstat!Nav prātā!!

Tagi: dual ak4497, ak akumulators, zishan t1 dual ak4493, ak4495, vadītāja litija, ak4493, apk, keychain mp3 atskaņotājs, lm317, ak4490eq.

Uzrakstīt recenziju

AK4495SEQ APK Dekoderi Oficiālais standarta ķēdes I2S/DSD ieeja ar Mīkstu kontrole

AK4495SEQ APK Dekoderi Oficiālais standarta ķēdes I2S/DSD ieeja ar Mīkstu kontrole

modname=ckeditor AK4495SEQ APK dekoderi!AKM oficiālais standarta ķēdes!Oficiālā ķēdes efekts ir garantēts, un tas nav ieteicams iegādāties privāti modificētu shēmas!Šī versija ir oficiālā standarta versija, ķēdes, mums ir oficiālais novērtēšanas versija iecirkņa veiktspēju nekā standarta versija (balss, hierarhija, detaļas, garša ir labāka nekā 6 op-amp), bet, lai veidotu pilnīgu aprīkojuma

Saistītie Produkti